![Ліхтар діодний з гнучкою лампою 3 в 1 акумул. YATO Li-Po 3.7 В, 800 мАГод, 600 Lm, 4 режими [24], фото 1](https://images.prom.ua/6539941767_lihtar-diodnij-z.jpg)
Ліхтар діодний з гнучкою лампою 3 в 1 акумул. YATO Li-Po 3.7 В, 800 мАГод, 600 Lm, 4 режими [24]
729 ₴
- В наявності
- Код: YT-08554
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар діодний з гнучкою лампою 3 в 1 акумул. YATO Li-Po 3.7 В, 800 мАГод, 600 Lm, 4 режими
Опис:
- Зручний ліхтарик 3 в 1 з чотирма режимами роботи, які дають змогу регулювати освітлення залежно від умов, виду діяльності та рівня заряду акумулятора.
- Крім основного переднього світла, він має функцію ліхтарика, встановленого на гнучкому шлангу, прихованому в корпусі.
- При від'єднанні від корпусу шланг виконує функцію інспекційної лампи.
- 3 в 1 - лампа для майстерні, ліхтарик, інспекційна лампа.
- 4-ступінчастий індикатор заряду акумулятора.
- Гнучка трубка дозволяє направляти світло у важкодоступні місця.
- Кнопка увімкнення/вимкнення вмикає ліхтарик і змінює режими роботи.
- Магніт на задній кришці.
- Матеріал: алюміній і міцний, стійкий до пошкоджень АБС-пластик.
- Затискач для кріплення на кишеню або ремінь.
- IK07 - стійкість до ударів з енергією 2 Дж.
- CRI - індекс кольоропередачі від 0 до 100 - що вищий параметр, то краще кольоропередача і природний вигляд.
-
Технічні характеристики YT-08554
Тип COB-світлодіод, SMD-світлодіод Потужність, Вт 8 Світловий потік, лм - 600 (високий режим COB),
- 300 (середній режим COB),
- 150 (низький режим COB),
- 50 (режим SMD)
Робочий діапазон, м 40 Режими освітлення - 4:
- COB високий,
- COB середній,
- COB низький,
- SMD
Матеріал алюміній, АБС Розміри, мм - 100x47x31,5 (у складеному вигляді),
- 205x47x31,5 (у розкладеному вигляді)
Індекс передачі кольору CRI Ra >70 Колірна температура 6000-7000 К Тип батареї Li-Po Ємність акумулятора, мАг 800 Напруга батареї 3,7 В постійного струму Робоча година, рік - 2 (високий режим COB),
- 3,5 (середній режим COB),
- 5 (низький режим COB),
- 10 (режим SMD)
Час заряджання 3,5 години Тип зарядного пристрою USB, USB тип C Індикатор заряду батареї є Магніт є, в базі Вимикач є Механічна стійкість ІК07 Тривалість життя 100000 годин Ступінь захисту IP65 Маса, г 107
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Світловий потік | 600 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 205 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6000K |
| Ємність акумулятору | 800 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴

