
Ліхтар ручний діодний YATO від акумул. Li-PO 3,7В 2.6АГод, 30Вт, 7 реж- 3000/ 1600/ 1000/ 500/250 Lm
1 153 ₴
- В наявності
- Код: YT-085612
- +380 (73) 606-74-38
Ліхтар ручний діодний YATO YT-085612 Конструкція та особливості: водонепроникність: IPX4 колір світла: 6000-7000K CRI: 70 кнопка включення/вимикання - запускає ліхтарик, змінює режими, показує рівень заряду батареї. Утримуючи кнопку, ви активуєте режими імпульсу та SOS, а подвійне натискання активує надзвичайно потужне світло в режимі Turbo (3000 lm), яке автоматично перемикається на режим високої температури (1600 lm) через 30 секунд, економлячи енергію. матеріал: алюміній магніт в основі кліпса для кріплення до одягу вага: 127 г (без батареї), 152 г (з батареєю) розміри: 118 × 41 × 35 мм Джерело світла: 7 світлодіодів POWER загальною потужністю 30 Вт 7 режимів освітлення: 3000 лм (турбо), 1600 лм (високий), 1000 лм (середній), 500 лм (низький), 250 лм (наднизький), миготливе світло та екстрене світло робочий діапазон: 210 м (турбо), 165 м (високий), 135 м (середній), 95 м (низький), 65 м (наднизький) термін служби: 20000 год Джерело енергії: Акумулятор: Li-Ion 3.7 V 2600 mAh (тип 20650) час роботи: 30 с (турбо), 2 год (високий), 3 год (середній), 5 год (низький), 8 год (наднизький) час зарядки: 3 год Індикатор заряду батареї (зелене/червоне світло) кабель: USB-C Компактний ліхтарик із сімома режимами для адаптації освітлення до умов і діяльності. Світлодіоди потужністю 30 Вт випромінюють до 3000 лм світла, забезпечуючи час горіння до 8 годин і радіус дії до 210 м.
Джерело енергії:
- Акумулятор: Li-Ion 3,7 2600 мАч (тип 20650).
- Час роботи: 30 с (турбо), 2 год (високий), 3 год (середній), 5 год (низький), 8 год (ультранизький).
- Час зарядки: 3 ч.
- Індикатор заряду акумулятора (зелений/червоний світло).
- Кабель USB-C.
Конструкція і особливості:
- Водонепроникність: IPX4.
- Колір світла: 6000-7000 К.
- ІЦ: 70.
- Кнопка включення/вимикання - включає ліхтар, змінює режими роботи, показує рівень заряду акумулятора. Утримування кнопки активує імпульсний режим і режим SOS, а подвійне натискання активує сверхяркий світло в турборежимі (3000 лм), який автоматично перемикається в потужний режим (1600 лм) через 30 секунд, що дозволяє економити електроенергію.
- Матеріал: алюміній.
- Магніт в підставі.
- Затискач для кріплення до одягу.
- Вага: 127 г (без батареї), 152 г (з батареєю).
- Розміри: 118 x 41 x 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Дальність світлового променя | 210 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Type-C |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 152 г |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 118 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 7000K |
| Ємність акумулятору | 2600 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
- Ціна: 1 153 ₴

