
Ліхтар ручний діодний YATO від акумул. Li-PO 3,7 В 2 АГод, 20 Вт, 7 різ- 2000/ 1200/ 600/ 250/100 Lm
956 ₴
- В наявності
- Код: YT-085611
- +380 (73) 606-74-38
Ліхтар ручний діодний YATO YT-085611 Конструкція та особливості: водонепроникність: IPX4 колір світла: 6000-7000K CRI: 70 кнопка включення/вимикання - запускає ліхтарик, змінює режими, показує рівень заряду батареї. Якщо утримувати кнопку натиснутою, активуються режими пульсу та SOS, а подвійне натискання активує надзвичайно потужне світло в режимі Turbo (2000 lm), яке автоматично перемикається на режим високої температури (1200 lm) через 30 секунд, економлячи енергію. матеріал: алюміній магніт в основі кліпса для кріплення до одягу вага: 105 г (з акумулятором) розміри: 108 × 34 × 29 мм Джерело світла: 5 світлодіодів POWER загальною потужністю 20 Вт 7 режимів освітлення: 2000 лм (турбо), 1200 лм (високий), 600 лм (середній), 250 лм (низький), 100 лм (наднизький), миготливе світло та екстрене світло робочий діапазон: 145 м (турбо), 115 м (високий), 95 м (середній), 65 м (низький), 45 м (наднизький) термін служби: 20000 год Джерело енергії: Акумулятор: Li-Po 3,7 В 2000 мАг (тип 18650) час роботи: 30 с (турбо), 2 год (високий), 3 год (середній), 7 год (низький), 12 год (наднизький) час зарядки: 3 год Індикатор заряду батареї (зелене/червоне світло) кабель: USB-C Компактний ліхтарик із сімома режимами для адаптації освітлення до умов і діяльності. Світлодіоди потужністю 20 Вт випромінюють до 2000 лм світла, забезпечуючи час горіння до 12 годин і радіус дії до 145 м.
Джерело енергії:
- Акумулятор: Li-Po 3,7 2000 мАч (тип 18650).
- Час роботи: 30 с (турбо), 2 год (високий), 3 год (середній), 7 ч (низький), 12 год (ультранизький).
- Час зарядки: 3 ч.
- Індикатор заряду акумулятора (зелений/червоний світло).
- Кабель USB-C.
Конструкція і особливості:
- Водонепроникність: IPX4.
- Колір світла: 6000-7000 К.
- ІЦ: 70.
- Кнопка включення/вимикання - включає ліхтар, змінює режими роботи, показує рівень заряду акумулятора. Утримування кнопки активує імпульсний режим і режим SOS, а подвійне натискання активує сверхяркий світло в турборежимі (2000 лм), який автоматично перемикається в потужний Режим (1200 лм) через 30 секунд, що дозволяє економити енергію.
- Матеріал: алюміній.
- Магніт в підставі.
- Затискач для кріплення до одягу.
- Вага: 105 г (з батареєю).
- Розміри: 108 x 34 x 29 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Дальність світлового променя | 154 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS, Інтенсивний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вага | 105 г |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 108 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 7000K |
| Ємність акумулятору | 2000 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
- Ціна: 956 ₴

