
Ліхтар-міні діодний тонкий YATO від акумул. Li-Po 3.7 V 450 mA, освітл.- 500/ 300/ 100/ 30 Lm 8 режи
670 ₴
- В наявності
- Код: YT-085608
- +380 (73) 606-74-38
Ліхтар-міні діодний тонкий YATO YT-085608 Конструкція та особливості: водонепроникність: IPX4 колір світла: 6000-7000 К (біле світло), 3000-3500 К (теплий білий світ) CRI: 70 кнопка включення/вимикання - запускає ліхтарик, змінює режими, показує рівень заряду батареї. Подвійне натискання кнопки активує імпульсний режим, а утримання натиснутою активує надзвичайно потужне світло в режимі турбо (500 лм), яке автоматично перемикається на високий режим (300 лм) через 30 секунд, економлячи енергію матеріал: алюміній магніт в основі вага: 34 г (з батареєю) розміри: 102 × 26 × 9 мм Джерело світла: Світлодіоди COB потужністю 8 Вт 8 режимів освітлення: 500 лм (турбо) біле світло: 300 лм (високий), 100 лм (середній), 30 лм (низький) тепле біле світло: 300 лм (високий), 100 лм (середній), 30 лм (низький) червоне миготливе світло робочий діапазон: 27 м (турбо), 20 м (високий), 12 м (середній), 8 м (низький) термін служби: 50000 год Джерело енергії: Акумулятор 450 мАг (тип 602040) час роботи: 30 с (турбо), 2 год (високий), 4 год (середній), 6 год (низький) час зарядки: 2-3 год індикатор заряду акумулятора Зарядний пристрій USB-C Невеликий і зручний ліхтарик із двома типами світла та вісьмома режимами для адаптації світла до умов та діяльності. Червоне світло покращує видимість і фокусування об'єктів, які розглядаються на відстані, при цьому не засліплюючи інших людей або тварин. Його також можна використовувати як сигнальну лампу.
Джерело енергії:
- Акумулятор ємністю 450 мАч (тип 602040).
- Час роботи: 30 с (турбо), 2 год (високий), 4 год (середній), 6 год (низький).
- Час зарядки: 2-3 ч.
- Індикатор заряду батареї.
- Зарядний пристрій USB-C.
Конструкція і особливості:
- Водонепроникність: IPX4.
- Колір світла: 6000-7000 До (білий світ), До 3000-3500 (теплий білий світ).
- ІЦ: 70 .
- Кнопка включення/вимикання - включає ліхтар, змінює режими роботи, показує рівень заряду акумулятора. Подвійне натискання кнопки активує імпульсний режим, а утримання кнопки активує надзвичайно яскраве світло в турборежимі (500 лм), який автоматично перемикається в режим високої яскравості (300 лм) через 30 секунд, що дозволяє економити електроенергію.
- Матеріал: алюміній.
- Магніт в підставі.
- Вага: 34 г (з батареєю).
- Розміри: 102 x 26 x 9 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Світловий потік | 500 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Вага | 34 г |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 102 мм |
| Колірна температура | 7000K |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
- Ціна: 670 ₴

