
Диск відрізний алмазний по гресу, склу, кераміці YATO Ø=125/22.2х1,2х15 мм, в сухому режимі
306 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-59941
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний по гресу, склу, кераміці YATO YT-59941 Алмазне лезо для сухого різання скла, кераміки, кераміки та теракоти. Ідеально підходить для професійного застосування та творчої роботи зі склом. Виготовлений за технологією вакуумної пайки алмазів. Використовується для точного різання, шліфування кромок і зняття фасок плитки. Конструкція леза забезпечує рівномірну роботу без бокового биття, що забезпечує високоякісний зріз без осколків. Поверхня диска покрита антикорозійною фарбою, що підвищує його довговічність. Підходить для кутових шліфувальних машин (таких як: YT-82101, YT-821024, YT-82097, YT-828293) та плиткорізів (таких як: YT-82159, YT-821591).
Параметри
- Діаметр: 125мм.
- Діаметр кріплення: 22.2 мм.
- Висота ріжучого сегмента: 15мм.
- Товщина ріжучого сегмента: 1,2мм.
- Матеріал: сталь 65Mn.
- Макс. об/хв: 12200 хв⁻¹.
- Макс. лінійна швидкість леза: 80 м/с.
- Застосування: скло, кераміка, плитка, теракота, керамограніт, штучний і натуральний камінь.
- Вид роботи: сухий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Скло |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴

