
Гайковерт ударний безщітковий YATO: 2 акум.18 В Li-Ion 4 АГод, квадрат1/2", 850 Нм + зарядн. пристр
8 572 ₴
- В наявності
- Код: YT-8277935
- +380 (73) 606-74-38
Гайковерт ударний, безщітковий YATO YT-8277925 Характеристики: - Регульований крутний момент до 350 Нм. - Обороти: 0–2500 хв⁻¹, частота ударів: 0–3170 хв⁻¹. -Електронне регулювання швидкості, гальмо шпинделя, реверс. - LED-підсвітка та індикатор заряду акумулятора. - Адаптер для біт (1/2″ на 1/4″) у комплекті. Особливості: - Компактний та легкий (1.1 кг) – зручний для роботи під автомобілем і над головою. - Вібраційний ударний механізм – полегшує відкручування іржавих та пошкоджених гвинтів. - Адаптер 1/4″ – сумісність із стандартними бітами (PH2, PZ2). Призначення: Робота з болтами M6-M21, зняття іржавих гвинтів, робота з дерев’яними опалубками, покрівельним монтажем, свердління металу. Ключові переваги: Потужний, легкий, багатофункціональний, зручний для роботи в обмеженому просторі та зі складними завданнями.
- регульований крутний момент
- Максимальний крутний момент: 850 Нм
- обороти: 0-2350 хв⁻¹
- частота ударів: 0-2600 хв⁻¹
- швидкість з електронним контролем
- гальмо шпинделя
- перемикач напрямку обертання
- освітлення робочого місця
- індикатор рівня заряду акумулятора
- Адаптер біт 1/2″ на 1/4″ та 2 літій-іонні батареї 4 Ач в комплекті
Детальна інформація:
- Розмір тримача інструменту: 1/2" (12,7 мм)
- Максимальний крутний момент: 850 Нм
- Швидкість: 0-2350 хв⁻¹
- Швидкість удару: 0-2600 хв⁻¹
- Напруга: 18 В постійного струму
- Тип батареї: Li-Ion
- Ємність акумулятора: 4000 мАг
- Кількість батарейок в комплекті: 2
- Зарядний пристрій в комплекті: є
- Час заряджання: 2 рік
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип тримача інструменту: драйвер
- Інсульт: так
- Контроль крутного моменту: є
- Електронне регулювання швидкості: так
- Перемикач напрямку обертання: є
- Перемикач режимів роботи: немає
- Гальмо шпинделя: є
- Швидка зарядка: є
- Індикатор заряду акумулятора: є
- Освітлення робочого місця: є
- Клас електроізоляції: III
- Ступінь захисту: IPX0
- Звуковий тиск: 95,0 ± 3,0 дБ(А)
- Звукова потужність: 103,0 ± 3,0 дБ(А)
- Вібрація: 16,1 ± 1,5 м/с²
- Вага: 1,9 кг
- В комплекті: викрутка, адаптер для біт 1/2″ на 1/4″, 2 батареї, зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 850 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 1.9 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 572 ₴


