
Ліхтар ручний діодний STHOR від акумул. Li-Ion 3,7 В 2,6 АГод, 50 Вт, 4 різ- 4500/ 2000/ 1000/ 120 Lm
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 88556
- +380 (73) 606-74-38
Ліхтар ручний діодний STHOR 88556 Джерело світла: Світлодіоди POWER потужністю 50 Вт 4 режими освітлення 4500 лм (турбо), 2000 лм (високе), 1000 лм (середнє), 120 лм (низьке) робочий діапазон: 160 м (турбо), 90 м (високий), 60 м (середній), 12 м (низький) термін служби: 20000 год Джерело енергії: Акумулятор Li-Ion 2600 мАг, 3,7 В (тип 20650) час роботи: 30 с (турбо), 2 год (високий), 3,5 год (середній), 6,5 год (низький) час зарядки: 4 год Індикатор заряду акумулятора (зелене і червоне світло) кабель: USB-C Конструкція та особливості: водонепроникність: IPX4 колір світла: 6000-7000K CRI: 70 кнопка включення/вимикання - запускає ліхтарик, змінює режими, показує рівень заряду батареї. Утримування кнопки активує турбо режим (4500 лм) протягом 30 секунд, який потім перемикається на високий режим (2000 лм) матеріал: алюміній вага: 285 г (з батареєю), 225 г (без батареї) розміри: 170 × 28 × 50,3 мм Міцний алюмінієвий ліхтарик із чотирма режимами, які дозволяють адаптувати світло до ваших занять і рівня заряду батареї. Світлодіод POWER потужністю 50 Вт випромінює до 4500 лм світла, забезпечуючи час горіння до 3,5 годин і радіус дії до 160 м.
Технічні характеристики 88556
| Потужність, Вт | 50 |
| Тип | POWER LED |
| Світловий потік, лм |
|
| Робочий діапазон, м |
|
| Режими освітлення | 4: високий, середній, низький, турбо |
| Матеріал | алюміній |
| Розміри, мм | 170x28x50,3 |
| Індекс передачі кольору CRI Ra | 70 |
| Колірна температура | 6000-7000К |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ємність акумулятора, мАг | 2600 |
| Напруга батареї | 3,7 В постійного струму |
| Робочий час |
|
| Час заряджання | 4 години |
| Тип зарядного пристрою | USB, USB тип C |
| Індикатор заряду батареї | є |
| Вимикач | є |
| Тривалість життя | 20000 годин |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Маса | 225 (без батареї), 285 (з батареєю) г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Колір | Сірий |
| Вага | 285 г |
| Тип діода | COB |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 7000K |
- Ціна: 1 379 ₴

