
Молоток метало-гумовий YATO Ø= 65 мм x 125 мм, з дерев. ручкою, m= 1,3 кг, l= 400 мм
739 ₴
- В наявності
- Код: YT-46060
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Молоток металогумовий 1,3 кг 400 мм YATO YT-46060
Додаткові характеристики:
|
Довжина: |
400 мм |
|
Діаметр торця |
65 мм |
|
Довжина ручки |
125 мм |
|
Матеріал приклад |
біла гума, сталь |
|
Матеріал ручки |
деревина бука |
|
Застосування |
для монтажу підлоги |
|
Сталеву лицьову пластину |
30 х 30 мм |
|
Вага |
1,2 кг |
Молоток металогумовий YATO YT-46060.
Особливості:
-
сталева віночок завдовжки 125 мм із двома наконечниками:
-
виготовлена з білої гуми діаметром 65 мм, що не залишає слідів на матеріалі;
-
сталеву лицьову пластину 30 х 30 мм;
-
формована ручка з букового дерева з лакованою поверхнею, покритою чорною смолою;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | столярний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ударного бойка | 125 мм |
| Довжина рукоятки | 400 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴

