
Домкрат пневматичний підкатний YATO навантаження- 6 т, межі підйому- 15- 40 см
9 755 ₴
- В наявності
- Код: YT-17237
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний підйомник YATO YT-17237 типу «сніговик» вантажопідйомністю до 6 тонн дозволяє дуже швидко і без зусиль піднімати легкові автомобілі та вантажні фургони. Великий діапазон підйому враховує автомобілі з вищою підвіскою, забезпечуючи зручність та безпеку сервісних робіт.
Параметри
- Вантажопідйомність: 6т.
- мін. висота: 15 см.
- Макс. висота: 40 см .
- Матеріал: залізо та гума.
- Довга зручна ручка.
- Робоча температура: від -30 до 50 ℃.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 23 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 755 ₴

