
Мультиметр для вимірювання електр. параметрів YATO з LCD-диспл, напруга- 0,8- 600 V AC/DC, каб 93 см
493 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-730822
- +380 (73) 606-74-38
Опис Універсальний тестер-ручка з дисплеєм YATO YT-730822
Додаткові характеристики:
|
Вимірювання змінної напруги |
0-600 В |
|
Вимірювання постійної напруги |
0-600 В |
|
Вимірювання опору |
0-40 МОм |
|
Тест безперервності ланцюга |
0-50 МОм |
|
Тест провідності |
да |
|
Тест диода |
да |
|
Безконтактне визначення змінної напруги NCV |
да |
|
Матеріал |
ABS-пластик |
|
Тип дисплея |
РК-дисплей |
|
Діапазон відбиття |
3999 |
|
Світлодіодна підсвітка |
да |
|
Звуковий сигнал |
да |
|
Діапазон автоматичного вимірювання |
да |
|
Автоматичне вимкнення |
15 хв. |
|
Утримання даних |
да |
|
СПРАВЖНЯ СКЗ |
да |
|
Джерело живлення |
батарія |
|
Тип батареї |
2x1,5В; ААА |
|
Діапазон робочих температур |
5~35˚С |
|
Відносна робоча вологість Rh |
<75% |
|
Температура зберігання |
-10 ~ +50˚С |
|
Розміри |
184x26x29 мм |
|
Вага |
57г |
Універсальний тестер-ручка YATO YT-730822 з інтелектуальною технологією. Він автоматично вибирає діапазон вимірювання й самостійно розпізнає тип вимірювання: опір, безперервність ланцюга, напруга постійного або змінного струму. Лічильник дуже простий у використанні. Після увімкнення просто помістіть вимірювальні стрижні, наприклад, на полюса батареї, а потім рахуйте результат.
Основні вимірювання
-
Вимірювання змінної напруги: змінний струм 0,8-600 В, Істинне середньоквадратичне значення (40–1000 Гц).
-
Вимірювання постійної напруги: DC 0,8-600 В.
-
Вимірювання опору: 0-40 МОм.
-
Перевірка цілісності ланцюга: 0-50 Ом.
-
Тест диода: I F : 5 мкА, U R 2,0 В.
Додаткові вимірювання
-
Безконтактне визначення змінної напруги: NCV.
Вбудовані функції
TRUE RMS — вимірювач із цією функцією зображає справжнє ефективне значення змінної напруги/струм. На відміну від вимірювальних вимірювачів, прилади TRUE RMS показують правильне значення не тільки для синусоїдальної хвилі, але й для синусоїдальних хвиль, спотворених, наприклад, вищими гармоніками, а також прямокутними або трикутними хвилями. Обов'язкова функція всюди, де в ланцюзі є імпульсні джерела живлення, інверторні приводи двигунів, встановлення HVAC тощо.
NCV — безконтактне виявлення змінної напруги індуктивним методом. Лічильник визначає наявність напруги в ізольованому дроті за допомогою датчика NCV на передній панелі пристрою.
АВТО — автоматичне настроювання діапазону вимірювань. Під час вимірювання невідомих величин за допомогою вимірювача з ручною зміною діапазону за допомогою ручки вимірювання треба проводити послідовно від найбільшого діапазону до діапазону, що дає найточніший результат — в іншому разі є ризик пошкодження приладу. Однак у разі мультиметра з функцією AUTO досить виконати одне вимірювання, і вимірювач автоматично знайде оптимальний діапазон.
SMART — автоматичне розпізнавання типу вимірювання. Лічильник автоматично розпізнає, чи вимірюємо ми напругу постійного або змінного струму. Якщо немає напруги, вимірювач автоматично переходить у режим вимірювання опору ланцюга.
Додаткова інформація
-
РК-дисплей, максимальний результат зображення: 3999.
-
Підсвічування екрана.
-
Звуковий сигнал під час перевірки цілісності ланцюга у разі опору нижче 50 Ом.
-
До комплекту входить вимірювальний зонд завдовжки 13,5 см.
-
Довжина кабелю з зондами: 93 см.
-
Діаметр проводу із ізоляцією: 3,5 мм.
-
Корпус з АБС-пластику.
-
Автоматичне вимкнення лічильника через 15 хвилин бездіяльності.
-
Індикатор низького заряду батареї.
-
Живлення: дві батарейки 1,5 В (ААА).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваного струму | DC/AC |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 0 |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм |
| Мінімальний діапазон опору | 0 |
| Максимальний діапазон опору | 40 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Індикація | Звукова |
| Максимальна робоча температура | 35 °С |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 184 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 0.13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка клавіш | Так |
- Ціна: 493 ₴

