
Домкрат гідравлічний підкатний YATO навантаження- 10 т, межі підйому- 160- 560 мм
40 891 ₴
- В наявності
- Код: YT-17227
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОМКРАТ YATO YT-1720 Домкрат YATO YT-1720 – призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних і монтажних робіт. Компактний та зручний в експлуатації, обладнаний ручкою. Характерна особливість – його низька початкова висота, тому Ви можете рухати домкрат під кожний автомобіль, особливо підходять для низьких спортивних автомобілів. Гідравлічний цилиндр розташований горизонтально і має вбудований регулюючий клапан, важіль управління підйомника. ХАРАКТЕРИСТИКИ ДОМКРАТА YATO YT-1720 Вид – підкатний Тип – гідравлічний Вантажопідйомність – 2 т Мінімальна висота підйому – 89 мм Максимальна висота підйому – 359 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 560 мм |
| Висота підхоплення | 160 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 891 ₴

