
Гайковерт ударний YATO 230 В: 3/4", 1200 Вт, 2300 Нм, 1800 об/хв
7 883 ₴
- В наявності
- Код: YT-82025
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайковерт ударний YATO YT-82025 Характеристики: надійний ударний механізм потужність: 1200 Вт Швидкість обертання: 1900 об/хв Частота ударів: 1800 об/хв Макс. крутний момент: 2000 Нм Ручка 3/4". перемикач обертання за/проти годинникової стрілки алюмінієвий корпус коробки передач з гумовою кришкою 4-метровий гумовий кабель живлення з вилкою VDE практична валіза Електричний ударний гайковерт 3/4" потужністю 1200 Вт для затягування і відкручування болтів і гайок.
Параметри
- Потужність: 1200 Вт.
- Обертання: 1900 хв⁻¹.
- Частота ударів: 1800 хв⁻¹
- Максимальний крутний момент: 2000 Нм.
- Напруга: 230 В змінного струму.
- Частота: 50 Гц.
- Розмір тримача інструменту: 3/4" (19 мм).
- Перемикач напрямку обертання: Так.
- Довжина кабелю: 4м.
- Клас електричної ізоляції: II.
- Ступінь захисту: IPX0.
- Вага: 5,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 2300 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 0.5 кг |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 883 ₴

