
Пальник газовий VIROK з цанговим (швидке) з'єднанням, Piezo ceramic
365 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V215
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага нетто: 180 гр Розмір: 134x49x42 мм Діаметр сопла: 22 мм Довжина насадки: 70 мм Матеріал корпусу: цинк Матеріал труби: SS Матеріал сопла: латунь Матеріал роз'єму: цинк + пластик Тип роз'єму: цанговий Паливо: газ бутан Вітрата: 150,4 г/рік; 1,45_ кВт Температура: 1300°C Запалювання: тип пєзо Перемикач газового регулятора: є Контролер регулювання полум'я: є Мідна насадка високого тиску: є Циклонна насадка: немає Керамічний захист сопла: є Тип обертання 360 ˚: немає Газовий пальник Virok 44V215 з цанговим з'єднанням. Призначений для пайки розпалу підігріву для майстерень. Стане у нагоді на активному відпочинку, простий у використанні, компактний і легкий. Невелика вага і скромні габарити відіграють дуже важливу роль при транспортуванні. Проста конструкція газового пальника Virok забезпечує високу надійність і невисоку ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Витратуа газового палива | 150.4 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Латунь |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.18 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозпалювач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴

