
Пальник газовий VIROK з цанговим (швидким) з'єднанням, Piezo
374 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V205
- +380 (73) 606-74-38
Пальник газовий VIROK з цанговим з'єднанням, п'єзо запал
Вага нетто: 100г Розмір: 200х60х40 мм Розмір упакування: 218х75х55 мм Діаметр сопла: 13,6 мм Довжина насадки:74 мм Матеріал корпусу: пластикова кришка + цинкові деталі Матеріал роз'єму: цинк + пластик Тип роз'єму: цанговий Паливо: газ бутан Вітрата: 150,4 г/рік; 1,45_ кВт Температура: 1300_ °C П'єзо підпал: так Перемикач газового регулятора: є Контролер регулювання полум'я: немає Мідна насадка високого тиску є Циклонна насадка: є Керамічний захист сопла: немає Тип обертання 360 ˚: немає Газовий пальник Virok 44V205 з цанговим з'єднанням. Призначений для пайки розпалу підігріву для майстерень. Стане у нагоді на активному відпочинку, простий у використанні, компактний і легкий. Невелика вага і скромні габарити відіграють дуже важливу роль при транспортуванні. Проста конструкція газового пальника Virok забезпечує високу надійність і невисоку ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Витратуа газового палива | 150.4 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозпалювач | Так |
- Ціна: 374 ₴

