
Пальник газовий VIROK з цанговим (швидке) з'єднанням, Piezo ceramic
345 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 44V213
- +380 (73) 606-74-38
Пальник газовий VIROK з цанговим (швидке) з'єднанням, Piezo ceramic
Вага нетто: 133 г Розмір виробу: 150х75х50 мм Розмір упакування: 175х90х55 мм Діаметр сопла: 22 мм Довжина насадки: 64 мм Матеріал корпусу: пластикова кришка + цинкові деталі Матеріал труби: SS Матеріал сопла: латунь Матеріал роз'єм: цинк + пластик Тип роз'єму: цанговим Паливо: газ бутан Вітрата: 94,5 г/рік; 1,3_ кВт Температура: 1300_ °C Запалювання: тип п'єзо Перемикач газового регулятора: є Контролер регулювання полум'я: є Мідна насадка високого тиску: є Циклонна насадка: немає Керамічний захист сопла: є Тип обертання 360 ˚: немає Газовий пальник Virok 44V213 з цанговим з'єднанням. Призначений для пайки розпалу підігріву для майстерень. Стане у нагоді на активному відпочинку, простий у використанні, компактний і легкий. Невелика вага і скромні габарити відіграють дуже важливу роль при транспортуванні. Проста конструкція газового пальника Virok забезпечує високу надійність і невисоку ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Витратуа газового палива | 94.5 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.133 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозпалювач | Так |
- Ціна: 345 ₴

