
Набір головок торцевих ударних YATO 6-гранних з квадратом 1/2", M10-M24 мм. 13 шт.
1 084 ₴
- В наявності
- Код: YT-10251
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок торцевих ударних YATO 6-гранних з квадратом 1/2", M10-M24 мм. 13 шт.
матеріал: CrMo SCM-440 Поверхня: фосфатована тип: вплив тип розетки: короткий шестигранник як привід: так Тип тримача: 1/2" (12,7 мм) кількість штук в наборі: 13
Характеристики
- Матеріал: Хромомолібденова сталь CrMo SCM-440
- Обробка поверхні: фосфатована
- Розмір: М10 /М11 /М12 /М13 /М14 /М15 /М16 /М17 /М18 /М19 /М21 /М22 /М24
- Тип крихітки: шестигранний, короткий.
- Тип тримача інструмента: 1/2" (12,7 мм)
- АС-ДРАЙВ: так
- Кількість у наборі: 13 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴

