
Головка торцева 6-гранна YATO: квадрат 1/2" х 9/16", L= 38 мм, з хром-ванадію
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-5083
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торцева 6-гранна YATO: квадрат 1/2" х 9/16", L= 38 мм, з хром-ванадію
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 9 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

