
Щипці SEGERA для стопорних кілець YATO прямі стискні, l= 185 мм, розвід- 19-60 мм
606 ₴
- В наявності
- Код: YT-19976
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоскогубці SEGERA YT-19976 - спеціальні щипці для збирання та демонтажу стопорних кілець.
Особливості
- Ідеальний інструмент для монтажу та демонтажу пружинних кілець.
- Правильно підібрана геометрія робочих кінців запобігає прослизанню кільця.
Характеристики
- Застосування: для автомобільної промисловості
- Тип: внутрішній прямий стискний
- Робочий діапазон: 19- 60 мм.
- Загальна довжина: 185 мм.
- Матеріал: сталь CRV.
- Твердість: HRC 42-48.
- Матеріал ручки: ПВХ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип губок знімача | прямі |
| Призначення | Для зовнішніх стопорних кілець |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 60 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Довжина інструменту | 185 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴

