
Щипці SEGERA для стопорних кілець YATO гнуті під 90° розтискні, l= 160 мм, розвід- 19-60 мм
602 ₴
- В наявності
- Код: YT-19971
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щипці SEGERA із зовнішнім вигином 160 мм YATO YT-19971
Щипці Зегера YATO YT-19971 – це ручний інструмент спеціального призначення.
Вони використовуються для складання та демонтажу стопорних кілець.
- Ідеальний інструмент для монтажу та демонтажу пружинних кілець.
- Правильно підібрана геометрія робочих кінців запобігає прослизу кільця.
- Поворотна пружина полегшує роботу.
Параметри:
- Діапазон: 19-60 мм.
- Загальна довжина: 160 мм.
- Матеріал: CRV.
- Ручка: ПВХ.
- Кут вигину: 90°.
- Твердість: HRC 42-48.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип губок знімача | вигнуті (під 90°) |
| Призначення | Для зовнішніх стопорних кілець |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 60 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴

