
Обігрівач конвекторний зі зволожувачем LUND від ел.мережі- 230В, 2 реж: 1 і 2 кВт, обігр 20-25м²
7 981 ₴
- В наявності
- Код: 68632
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обігрівач конвекторний зі зволожувачем від ел. мережі- 230В (2 реж: 1 і 2 кВт) обігрів 18-25м² LUND 68631
Переносний конвектор з регулюванням потужності і температури нагріву, функцією зволожувача і захистом від перегріву. Має таймер, що дає змогу встановити час роботи до 12 годин, а також цифрову панель керування.
Особливості:
- регулювання температури: 5-30˚C,
- функція зволоження,
- таймер до 12 годин (кожна 1 година),
- РК-дисплей,
- цифрова панель управління,
- захист від перегріву,
- термовимикач,
- рівень захисту: IPX0,
- ручка для перенесення.
Технічні характеристики 68631
| Потужність, Вт | 2000 |
| Напруга | 220-240 В змінного струму |
| Частота | 50-60 Гц |
| Робоча площа, m² | 18-25 |
| Режим роботи |
2:
|
| Ємність резервуара для води, мл | 220 |
| Розміри, мм | 730х90х450 |
| Регулювання температури | так, 5-30˚C |
| Діапазон регулювання потужності | 1000, 2000 Вт |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
|
так |
| Встановлення часу (таймера) | так, кожна 1 година (1-12 годин) |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Маса, кг | 6,7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Частота | 50 Гц |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 6.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 981 ₴

