
Ящик для інструменту STANLEY "FatMax" : Вологостійкий, М= 710х310х285 мм.
3 552 ₴
- В наявності
- Код: 1-93-935
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Ящик для інструменту Stanley професійний (1-93-935): Особливості ящика для інструменту STANLEY професійного 1-93-935:- Ящик підвищеної міцності та ємності;
- Водозахисне ущільнення за периметром ящика для виняткового захисту вмісту;
- Переносний лоток для транспортування інструменту та дрібних деталей, водночас у ящику залишається місце під великий інструмент, оскільки довжина лотка становить лише 3/4 від довжини ящика;
- Виготовлений зі структулену для забезпечення жорсткості та міцності;
- Великі металеві із захистом від корозії замки з можливістю використання навісного замка (до комплекту постачання не входить);
- V-подібний паз у кришці ящика для зручності розташування деталі під час пиляння;
- Міцна ергономічна ручка з м'якими вставками дає змогу з легкістю переносити важкі речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 552 ₴

