
Сумка-рюкзак водонепроникна YATO з 2 плечовими пасами, 10 л, 20х 49 см, з ПВХ брезента
641 ₴
- В наявності
- Код: YT-74290
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-рюкзак водонепроникна (IPX6) з 2 плечовими ременями (30 л) 28х 63 см матеріал ПВХ 500D Yato YT-74292
Опис:
- Практичний і дуже міцний рюкзак-сумка з повністю водонепроникної тканини.
- Ідеально підходить для перенесення інструментів, необхідних для роботи, і забезпечує повний захист від контакту з водою.
- Він також стане в пригоді під час прогулянок і поїздок у дощову погоду, а також для зберігання мокрих речей, наприклад, з басейну або з пляжу.
- 2 регульовані ремені з пряжками.
- Можна носити в руці, застебнувши основну пряжку.
- Легко згортається.
- Швидковисихаючий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Синтетика |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴

