
Сумка-рюкзак водонепроникна YATO з 2 плечовими пасами, 20 л, 24х 59 см, з ПВХ брезента
788 ₴
- В наявності
- Код: YT-74291
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-рюкзак водонепроникна YATO з 2 плечовими пасами, 20 л, 24х 59 см, з ПВХ брезента
YT-74291 — практичний, дуже міцний, водонепроникний рюкзак-сумка об'ємом 20 л. Ідеально підходить для перенесення різних інструментів, мокрих речей, буде корисний під час прогулянок і поїздок у дощовиту погоду. Щільна водонепроникна тканина рюкзака повністю захищає вміст від контакту з водою.
Особливості та характеристики
- IPX6 водонепроникна тканинна.
- Матеріал: 500D, ПВХ.
- Об'єм: 20 л.
- 2 регульованих ремені з пряжками.
- Можна носити в руці після застібання основної пряжки.
- Легко згорнути.
- Швидковисихний.
- Розміри: 24 х 59 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Синтетика |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

