
Культиватор бензиновий YATO: двигун — 6,5 КС, ширина борозни — 41 см, глибина — 254 мм, бак — 1,2 л
35 472 ₴
- В наявності
- Код: YT-85592
- +380 (73) 606-74-38
Бензинова фреза YT-85592 — інструмент, що дає змогу швидко й ефективно копати та готувати ґрунт для вирощування рослин. Завдяки міцній конструкції й ефективному двигуну внутрішнього згоряння 3 LONCIN об'ємом 196 куб він є чудовим вибором для догляду за садом або присадибною ділянкою.
Комплект ножів дає змогу працювати з ґрунтом на глибину до 254 мм за загальної робочої ширини 410 мм, забезпечує ефективне розбивання земляних комів, безпроблемне перемішування та підготовку ґрунту під посадку рослин.
Румпель має сталевий корпус, що захищає пристрій від шкідливих зовнішніх чинників.
Двигун:
- Тип двигуна: чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів.
- Виробник двигуна: LONCIN.
- Модель двигуна: LONCIN G200 (196CC, 6.5HP, OHV)
- Місткість паливного бака: 1,2 літра.
Характеристики
- Потужність двигуна: 6,5 л.с.
- Ширина борозни: 406,4 мм.
- Робоча глибина: 254 мм
- Діаметр повороту зубів: 295 мм
- Швидкість: F1/N/R1
- Вихідна швидкість обертів: F1:215 / B1:43 об/хв
- Вага нетто: 70 кг
- Розмір: 1282x1269x574 мм
- Габарити упаковки: 1055x515x495 мм
Двигун поставленого мотоблока не залитий оливою, а паливний бак не заправлений бензином. Перед запуском залийте моторну оливу та паливо. Першу заміну олії треба проводити через 5 годин роботи. Кожен наступний через 20-25 годин роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | LONCIN G200 (196CC, 6.5HP, OHV) |
| Максимальна ширина обробки | 40.6 см |
| Максимальна глибина обробки | 25.4 см |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1282 мм |
| Ширина | 1269 мм |
| Висота | 574 мм |
| Вага | 70 кг |
- Ціна: 35 472 ₴

