
Культиватор бензиновий YATO: двигун — 6,5 КС, ширина борозни — 34-78 см, глибина — 160-300 мм, бак — 1,2 л
27 589 ₴
- В наявності
- Код: YT-85591
- +380 (73) 606-74-38
Культиватор бензиновий YATO: двигун- 6,5 КС, ширина борозни- 34-78 см, глибина- 160-300 мм, бак-1,2л
Мотокультиватор YT-85591 — інструмент, що дає змогу швидко й ефективно копати та готувати ґрунт для вирощування рослин. Завдяки міцній конструкції й ефективному двигуну внутрішнього згоряння він є чудовим вибором для догляду за садом або присадибною ділянкою.
Комплект ножів дає змогу працювати з ґрунтом на глибину до 300 мм за загальної робочої ширини 780 мм. Це забезпечує ефективне розбивання земляних грудок, безпроблемне перемішування й підготовку ґрунту під посадку рослин.
Румпель має сталевий корпус, що захищає пристрій від шкідливих зовнішніх чинників. Робочий крутний момент: 3000 об./хв.
Характеристики
- Робоча ширина: 340 мм / 780 мм.
- Мінімальна глибина: 160 мм
- Максимальна глибина 300 мм.
Двигун поставленого мотоблока не залитий оливою, а паливний бак не заправлений бензином. Перед запуском залийте моторну оливу та паливо. Першу заміну олії треба проводити через 5 годин роботи. Кожен наступний через 20-25 годин роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 34 см |
| Максимальна ширина обробки | 78 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 27 589 ₴

