![Культиватор бензиновий YATO: двигун- 2,9 кВт, борозна- 36/60 см (4/6 ножі), макс. глибина- 260мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/6410701632_kultivator-benzinovij-yato.jpg)
Культиватор бензиновий YATO: двигун- 2,9 кВт, борозна- 36/60 см (4/6 ножі), макс. глибина- 260мм [1]
16 356 ₴
- В наявності
- Код: YT-85590
- +380 (73) 606-74-38
Мотокультуратор YT-85590 — інструмент, що дає змогу швидко й ефективно копати та готувати ґрунт для вирощування рослин. Завдяки міцній конструкції й ефективному двигуну внутрішнього згоряння LONCIN об'ємом 166 см3 він є чудовим вибором для догляду за садом або присадибною ділянкою.
Три комплекти ножів із кожного боку дають змогу працювати з ґрунтом на глибину до 260 мм за загальної робочої ширини 600 мм. Це забезпечує ефективне розбивання земляних грудок, безпроблемне перемішування й підготовку ґрунту під посадку рослин.
Румпель має сталевий корпус, що захищає пристрій від шкідливих зовнішніх чинників. Має переднє транспортувальне колесо, що дає змогу швидко й ефективно пересуватися площею культивації. Це означає, що ви можете швидко підготувати великі ділянки землі для саджання або оброблення, заощадивши дорогоцінний час і зусилля.
Двигун:
- Тип двигуна: чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів.
- Виробник двигуна: LONCIN.
- Модель двигуна: LC1P65FE-2.
- Об'єм двигуна: 166 см3.
- Потужність: 2,9 кВт.
- Максимальний робочий крутний момент: 3000 об./хв.
- Стартер: ручний.
- Тип свічки запалювання: F7RTC.
- Тип палива: неетилований бензин Е10.
- Тип масла: SAE 15W-40.
- Місткість паливного бака: 0,9 літра.
- Місткість олійного піддона: 0,5 літра.
Характеристики
- Робоча ширина: 4 ножі — 360 мм/6 ножів — 600 мм.
- Максимальна глибина 260 мм.
- Регулювання глибини: 3 положення.
- Вага: 33,5 кг.
- Діаметр колеса: 6" (152 мм)
- Регулювання швидкості.
- Рівень шуму: 93 дБ.
Двигун поставленого мотоблока не залитий оливою, а паливний бак не заправлений бензином. Перед запуском залийте моторну оливу та паливо. Перву заміну олії треба проводити через 5 годин роботи. Кожен наступний через 20-25 годин роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | LC1P65FE-2 |
| Мінімальна ширина обробки | 36 см |
| Максимальна ширина обробки | 60 см |
| Максимальна глибина обробки | 26 см |
| Діаметр коліс | 6 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
- Ціна: 16 356 ₴

