
Гайковерт ударний пневматичний MINI YATO: квадрат 1/2", F=1200Nm, роб. тиск-6,3 Bar при 142л/хв
3 252 ₴
- В наявності
- Код: YT-09515
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний пневматичний гайковерт MINI 1/2" YT-09515 призначений для використання в автосервісах і механічних сервісах. Невелика розмір і невелика вага дають змогу використовувати його в місцях з обмеженим доступом.Обрезінна ручка сприяє комфортнішій роботі.
Особливості та характеристики
- Застосування: промисловість, механічні майстерні, автосервіси
- Загальна довжина: 132 мм.
- Вага 1,2 кг
- Максимальний крутний момент: 1200 Нм.
- Оберт: 10000 хв−1
- Розмір швидкого роз'єму: стандартний
- Тип ударного механізму: ОДИН МОЛОТОК
- Перемикач напрямку обертання: Да
- Розмір тримача інструмента: 1/2" (12,7 мм)
- Максимальний робочий тиск: 0,63 МПа (6,3 бар)
- Витрата повітря: 142 л/хв
- Внутрішній діаметр шланга подавання повітря: 3/8" (9,5 мм)
- Діаметр приєднання повітря (PT): стандартний
- Матеріал корпусу: алюміній
- Звуковий тиск: 87,0 ± 1,0 дБ(А)
- Акустична потужність: 94,0 ± 2,0 дБ(А)
- Вібрації: 9,4 ± 0,9 м/с²
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Угловий ударний |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1200 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 142 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 9.5 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252 ₴

