![Скринька для грошей з цифровим замком VOREL чорна, 250х 180х 90 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/6391781246_skrinka-dlya-groshej.jpg)
Скринька для грошей з цифровим замком VOREL чорна, 250х 180х 90 мм [10]
838 ₴
- В наявності
- Код: 78628
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для грошей з цифровим замком чорна (250х 180х 90 мм) Vorel 78628
Опис:
- Портативна грошова скринька розміром 250х 180х 90 мм.
- Виготовлена зі сталевого листа товщиною 0,7 мм, пофарбована в чорний колір.
- Закривається на кодовий замок.
- Всередині висувний вкладиш для монет із пластику.
Технічні характеристики 78628
| Виробник | Vorel |
| Розміри, мм | 250х 180х 90 |
| Матеріал | сталевий лист, ABS |
| Оздоблення поверхні | лаковане |
| Колір | чорний |
| Товщина стінок, мм | 0,7 |
| Тип замка | код |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vorel |
| Тип замка | Кодовий |
| Товщина металу корпусу | 0.7 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

