
Пила ланцюгова електромережева 230 В YATO: 1600 Вт, шина- 14"/36 см
4 129 ₴
- В наявності
- Код: YT-84868
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
YT-84868 — зручна та легка пила з гарною продуктивністю різання, ідеально підходить для роботи в саду.
Особливості
- Вбудований оливний бак для автоматичного змащення ланцюга.
- У баку прозоре оглядове скло для контролю рівня оливи.
- Бічний натягувач для безпечного натягування ланцюга без використання інструментів.
- Чудова ергономіка для приємної роботи.
Характеристики
- Напруга: 230–240 В змінного струму
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 1600 Вт
- Довжина напрямної: 14"(355 мм)
- Швидкість ланцюга: 12 м/с
- Крок ланцюга: 3/8" (9,525 мм)
- Ширина ланцюга: 1,3 мм/ 0,05 дюйма
- Тип ланцюга: 3/8.050X52DL
- Тип напрямного ланцюга: АП14-52-507П
- Товщина напрямної ланки: 0,05 дюйма (1,3 мм)
- Кількість ланок ланцюга: 52
- Тип кріплення: П
- Автоматичне змащення ланцюга: да
- Рівень безпеки: IPX0
- Клас електроізоляції: II
- Звуковий тиск: 96,2 ± 3,0 дБ(А)
- Акустична потужність: 104,3 ± 2,64 дБ(А)
- Вібрації: 5,15 ± 1,5 / 5,08 ± 1,5 м/с²
- Місткість оливного бака: 0,17 л
- Відстань між ланцюгами: 19 мм
- Вага: 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 355 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 170 мл |
| Вага | 4.2 кг |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Електропила ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 129 ₴

