
Скринька для грошей з замком (2 ключі) VOREL чорна, 150х 120х 80 мм
493 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 78620
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для грошей із замком (2 ключі) чорна (150х 120х 80 мм) Vorel 78620
Опис:
- Портативна грошова скринька розміром 150x120x80 мм.
- Виготовлена зі сталевого листа завтовшки 0,7 мм, пофарбована в чорний колір.
- Закривається на замок.
- Поставляється з 2 ключами.
- Усередині висувний вкладиш для монет із пластику.
Технічні характеристики 78620
| Виробник | Vorel |
| Розміри, мм | 150x120x80 |
| Матеріал | сталевий лист, ABS |
| Оздоблення поверхні | лаковане |
| Колір | чорний |
| Товщина стінок, мм | 0,7 |
| Кількість ключів | 2 |
| Тип замка | з ключем |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vorel |
| Тип замка | Ключовий |
| Товщина металу корпусу | 0.7 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴

