
Тример акумуляторний STHOR: Li-Ion 20 В, 2 АГод, шир покосу — 25 см, жилка Ø = 1.2 мм, тримач — 99-127 см
3 284 ₴
- В наявності
- Код: 78181
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример акумуляторний Li-Ion 20 В/ 2 АГод (шир. покосу 25 см) волосінь Ø=1.2мм (тримач 99-127 см) STHOR 78181
- Опис
- Потужний і легкий тример, що працює від 20-вольтового акумулятора.
- Телескопічне руків'я та 5-позиційне регулювання кута нахилу головки дають змогу налаштувати пристрій під зріст користувача.
- Роботу полегшує зручна бічна рукоятка.
- Регулювання також включає зміну площини різання з горизонтальної (стрижка газону) на вертикальну (окантовка).
- Колесо на голівці полегшує підрівнювання країв газону.
- Рукоятка з TPR-вставками забезпечує надійне захоплення пристрою. Двопровідна котушка AFS автоматично подає волосінь під час стрижки.
Технічні характеристики 78181
| Виробник | STHOR |
| Матеріал | ABS, TPR |
| Кількість обертів, об/хв | 8000 |
| Телескопічний | так |
| Вага, кг | 2,5 |
| Напруга | 20 В пост. струму |
| Ступінь захисту | IPX0 |
| Ємність батареї, мАч | 2000 |
| Клас електричної ізоляції | III |
| Рівень звукового тиску | 72,3 ± 3,0 дБ(A) |
| Звукова потужність | 90,0 ± 1,96 дБ(A) |
| Діаметр лінії, мм | 1,2 |
| Кількість позицій | 2 |
| Ширина різу, мм | 250 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання, година | 1 |
| Індикатор заряду акумулятора | є |
| Вібрація | 3,293 ± 1,5 / 3,117 ± 1,5 м/с² |
| Довжина рукоятки, мм | 990-1270 |
| Довжина волосіні на котушці, м | 6 |
| Тип головки | нитка |
| Регульована головка | так |
| Акумулятор, шт. | 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 284 ₴

