Машинний позначник М14 YT-2945 забезпечує легке та точне нарізування різі в твердих і м'яких матеріалах. Позначник виготовлений із високоякісної та міцної сталі. Матеріал забезпечує міцність і довговічність. Інструмент легко встановлюється на патрон металорізального обладнання.
Характеристики
- Застосування: для наскрізних/глухих отворів
- Оброблювані матеріали: сталь, неіржавка сталь, кольорові метали
- Діаметр різі: M14
- Напрямок різі: праве
- Тип різі: метрична
- Точність різі: 1-ступеневий
- Крок різі: 2 мм
- Загальна довжина позначника: 110 мм
- Довжина різі: 30 мм
- Діаметр вала: 11 мм
- Матеріал: HSS M2
- Вага: 110 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Машинний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴


