
Ящик для інструментів на 2 колесах з ручкою пластиковий VOREL: 2 секції, 46х26х62/83 см, з замикачем
2 710 ₴
- В наявності
- Код: 78731
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів на 2 колесах з ручкою пластиковий 2 секції (46х26х62/83 см) із засувкою Vorel 78731
Опис:
- 2-сегментний мобільний візок для зберігання дрібних інструментів і приладдя,
- виготовлений зі стійкого до пошкоджень і подряпин пластику,
- знімний лоток дозволяє брати з собою найнеобхідніші предмети,
- міцні кріплення захищають ящики від небажаного відкривання.
Технічні характеристики 78731
| Виробник | Vorel |
| Розміри, мм | 460x260x625/830 |
| Матеріал | PP, ABS |
| Тримач | так |
| Ручка | так |
| Колеса | так, 2 шт. |
| Кількість сегментів | 2 |
| Зовнішні розміри, мм | 450x250x295, 460x260x335 |
| Внутрішні розміри, мм | 410x210x230, 410x210x320 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 710 ₴

