![Скринька для грошей з замком (2 ключі) VOREL чорна, 250х 200х 90 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/6391797181_skrinka-dlya-groshej.jpg)
Скринька для грошей з замком (2 ключі) VOREL чорна, 250х 200х 90 мм [10]
739 ₴
- В наявності
- Код: 78626
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для грошей із замком (2 ключі) чорна (250х 200х 90 мм) Vorel 78626
Опис:
- Портативна грошова скринька розміром 250х 200х 90 мм.
- Виготовлена зі сталевого листа завтовшки 0,7 мм, пофарбована в чорний колір.
- Закривається на замок.
- Поставляється з 2 ключами.
- Усередині висувний вкладиш для монет із пластику.
Технічні характеристики 78626
| Виробник | Vorel |
| Розміри, мм | 250х 200х 90 |
| Матеріал | сталевий лист, PP |
| Оздоблення поверхні | лаковане |
| Розмір | А5 |
| Колір | чорний |
| Товщина стінок, мм | 0,7 |
| Кількість ключів | 2 |
| Тип замка | з ключем |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴

