
Скринька для грошей з цифровим замком VOREL чорна, 200х 160х 90 мм
641 ₴
- В наявності
- Код: 78624
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для грошей з цифровим замком чорна (200х 160х 90 мм) Vorel 78624
Опис:
- Портативна грошова скринька розміром 200x160x90 мм.
- Виготовлена зі сталевого листа товщиною 0,7 мм, пофарбована в чорний колір.
- Закривається на кодовий замок.
- Всередині висувний вкладиш для монет із пластику.
Технічні характеристики 78624
| Виробник | Vorel |
| Розміри, мм | 200х 160х 90 |
| Матеріал | сталевий лист, ABS |
| Оздоблення поверхні | лаковане |
| Колір | чорний |
| Товщина стінок, мм | 0,7 |
| Тип замка | код |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Панама |
| Виробник | Vorel |
| Напрямок відкриття грошового ящика | Вгору |
| Тип замка | Кодовий |
| Товщина металу корпусу | 0.7 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴

