
Пила кільцева BI-METAL YATO: HSS M-3, Ø= 30 мм
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-33120
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коронка BI-METAL HSS M3 30 мм Yato (YT-33120) — біметалева коронка, яка призначена для робіт із металом і деревом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Панама |
| Виробник | Yato |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Дерево, Метал |
| Матеріал | Біметал |
| Тип хвостовика | 1/2" |
| Діаметр | 30 мм |
| Мінімальний діаметр | 30 мм |
| Максимальний діаметр | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴

