
Шафа-візок для інструментів STANLEY з 4 шуфлядами, 889 x 470 x 690 мм
32 516 ₴
- В наявності
- Код: STMT1-74305
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
- Міцні поворотні та блоковані ролики для маневровості та безпеки
- Посилена конструкція з максимальним навантаженням 300 кг
- Замикається для безпеки (до комплекту входять 2 ключі)
- Максимальна місткість ящика 20 кг (у кожен ящик поміщається 3x інструментальних модулів системи Transmodule)
- Нековзний килимок на стільниці
- Входить у систему Transmodule — модульну систему зберігання механіки, що ідеально підходить для майстерні
- Перфоровані бічні панелі для додаткового зберігання (підвісне зберігання)
- Заокруглені краї знижують ризик травми
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Stanley |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір фасаду | Чорний |
| Особливості | Замок для висувних ящиків, Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 889 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 516 ₴

