
Органайзер STANLEY "Sort Master Junior": 292 x 375 x 134 мм, 2 шт.
1 528 ₴
- В наявності
- Код: STST1-97486
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер STANLEY "Sort Master Junior" : 292 x 375 x 134 мм, 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 134 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴

