
Ножівка до гілок складана YATO; лезо l= 250 мм, 9 зубів/1", t= 1.2 мм
661 ₴
- В наявності
- Код: YT-87732
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
Ножівка для дерева садова Yato складана 250 мм (YT-87732):- Ножівка для дерева садова Yato складана з високовуглецевої сталі SK5.
- Зуби ножівки підійдуть індукційному загартуванню та заточені з трьох сторін, що дає змогу різати в обох напрямках.
- Клинок хромований і пофарбований лаком, методом електрофорезу.
- Ручка покрита прогумованим матеріалом TPR, що забезпечує надійне захоплення.
- Ножівка має запобіжний замок, що запобігає випадковому відкриванню.
- Твердість пили 50-52HRC.
- Твердість зуба 62-64 HRC.
- Кількість зубів на дюйм: 9 TPI.
- Кількість різальної крайки: 3.
- Товщина леза: 1.2 мм.
- Довжина леза: 250 мм.
- Вага: 205 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Кількість зубів на дюйм | 9 шт. |
| Довжина ріжучого полотна | 250 мм |
| Товщина ріжучого полотна | 1.2 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Вага | 0.205 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴

