
Полиця для електроінструменту YATO: 576x 225x 55 мм, 6 гнізд, металева
838 ₴
- В наявності
- Код: YT-09091
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця YT-09091 — міцна металева полиця із 6 кишенями для зберігання інструментів.
Характеристики
- Розміри: 576 х 225 х 55 мм
- Матеріал: сталева пластина
- Чистота поверхности: покритий порошком
- Товщина аркуша: 1,5 мм
- Кількість кишень: 6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Панель на стіну |
| Кількість відділень/кишень | 6 |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 576 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

