![Ножівка до гілок складана овальна YATO; лезо l= 350 мм, 7 зубів/1", t= 1.2 мм з кобурою [12], фото 1](https://images.prom.ua/6391793845_nozhivka-do-gilok.jpg)
Ножівка до гілок складана овальна YATO; лезо l= 350 мм, 7 зубів/1", t= 1.2 мм з кобурою [12]
887 ₴
- В наявності
- Код: YT-87744
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила з вигнутим полотном із високовуглецевої сталі SK5. Зуби пили піддані індукційному гарту і заточені з трьох сторін. Це дозволяє пилку різати в обох напрямках.
Лезо з покриттям з ПТФЕ. Ручка покрита прогумованим матеріалом TPR, що забезпечує надійне захоплення.
Знімне лезо.
Пила поставляється в чохлі.
Твердість пили 50-52HRC
Твердість зуба 62-64 HRC
Кількість зубів на дюйм: 7 TPI
Кількість різальних кромок: 3
Товщина леза: 1.2 мм
Довжина леза: 350 мм
Вага: 255 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Кількість зубів на дюйм | 7 шт. |
| Довжина ріжучого полотна | 350 мм |
| Товщина ріжучого полотна | 1.2 мм |
| Вага | 0.225 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴

