Особливості BCMW3336L1:
- Високопродуктивна акумуляторна колісна газонокосарка BLACK+DECKER є оптимальним вибором для професіоналів у сфері ландшафтного дизайну та аматорів, які хочуть отримати ідеальний газон на власній ділянці.
- Акумуляторна газонокосарка є оптимальним вибором, оскільки вона екологічно безпечна.
- Великі розміри резервуара, призначеного для збирання трави, дадуть змогу його косити впродовж тривалого часу, не відвертаючи уваги.
Технічні характеристики BCMW3336L1
| Виробник | BLACK+DECKER |
| Бічне викидання трави | є |
| Вага, кг | 14.79 |
| Висота косіння, мм | 5 положень, 25-65 |
| Двигун | щітковий, Li-Ion 36 В |
| Ємність акумулятора, А·год | 2.5 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Об'єм травозбірника, л | 35 |
| Привод руху (самохідний) | немає |
| Режим мурування | є |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина косіння, см | 32 |
| Комплектація |
|
Компанія Black&Decker є найбільшим світовим виробником електроінструментів та приладдя. Її відділення електропобутових пристроїв — лідер у США та входить до світових конкурентів — виробників компактних побутових електроприладів.
На сьогодні компанія Black&Decker є учасником світового ринку та виробником якісних продуктів, які використовуються як усередині дому, так і зовні, а також для промислових застосувань. Вона також є головним постачальником інформаційних систем і послуг для державних і комерційних клієнтів у всьому світі. Модельні ряди продуктів Black&Decker® займають провідне положення у відповідних секторах ринку у понад 100 країнах, водночас приблизно половина вантажів надходить через межі Сполучених Штатів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | AA |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.79 кг |
- Ціна: 20 052 ₴


