
Кущоріз акумуляторний B+D Li-Ion 3,6 В, шина l= 150 мм х 8 мм
2 513 ₴
- В наявності
- Код: GSL300
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості GSL300
✔ Міні-кущоріз акумуляторний підходить для трави, квітів, малих чагарників (батарея імплант, зарядний пристрій 100 мА, час повної зарядки 19 годин).
✔ Вбудований світлодіодний індикатор заряду для контролю процесу зарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | B&D |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 150 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 3.6 В |
| Вага | 1.16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 513 ₴

