Газонокосарка Black+Decker 120 Вт
• Газонокосарка на повітряній подушці BEMWH551 ідеально підходить для невеликих садів з насадженнями.
• Інструмент простий і зручний у використанні, є можливість виконання роботи легко і швидко.
-
Характеристики електродвигуна, акумулятора
-
Живлення
Мережа 220В
-
Споживана потужність
1200 Вт
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
5.5 кг
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Напруга, В
220
-
Система стриження
поворотний
-
додаткова інформація
Газонокосарка на повітряній подушці BEMWH551 ідеально підходить для невеликих садів із насадженнями.
-
Комплектація
- газокосарка електрична; - Інструкція з експлуатації; - гарантійний талон
-
Самохід
Немає
-
Потужність, Вт
1200
-
Кількість рівнів висоти скошування
2
-
Двигун
електричний
-
Тип харчування
мережа
-
Клас інструменту
побутовий
-
Ширина захоплення, см
34
-
Рекомендована площа скошування, кв. м.
250
-
Регулювання висоти стрижки
Да
-
Гарантія, міс.
24
-
Висота скошування, мм
20-40
-
Газонокосарка Black&Decker 1200 Вт (BEMWH551) призначена для косовиці газонних трав на малих площах. Агрегат на повітряній подушці простий в управлінні і ефективно скошує рослинність різного ступеня жорсткості. Невелика вартість і характеристики косарки забезпечили підвищений інтерес з боку покупців.Особливості: надійний електродвигун на 1,2 кВт не потребує обслуговування, стабільно функціонує в допустимому інтервалі навантаження, сприяє продуктивному косіння; регульована висота стрижки дасть можливість отримати бажану товщину рослинного покриву; старт натисканням кнопки здійснюється без зволікань; агрегат косить рослинність з захопленням 34 см, що зручно при обслуговуванні ландшафтних галявин і садів з великою кількістю перешкод; високий рівень безпеки реалізований закритим типом ріжучої системи; захисна накладка над мотором запобігає засмічення і істотно знижує шум техніки; оптимальна висота ручки для зручного маніпулювання і коригування руху. Характеристики: Бічний викид трави немає Вага, кг 5,5 Висота косіння, мм 2 положення, 20-40 Двигун Щітковий Матеріал корпусу пластик Потужність двигуна, кВт 1,2 Привід руху (самохідна) ні Регулювання висоти косіння Центральна Режим мульчування немає Рекомендована площа косіння, кв. м до 250 Тип газонокосарки мережева Ширина косіння, см 34
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 250 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 340 мм |
| Висота скошування | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
- Ціна: 3 991 ₴


