Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Виробник | Black&Decker |
| Фізичні | |
| Вага | 4,4 кг |
| Технічна | |
| Об'єм мішка (л) | 72 |
| Живлення | Електричне |
| Подрібнення | З можливістю подрібнення |
| Потужність [Вт] | 3000 |
| Популярні | Електричні повітродувки та пилососи Black&Decker |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&D |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 228 ₴


