
Степлер акумуляторний STHOR 20V Li-Ion. для скоб h= 15-25 мм, w= 6мм, цвяхів- 15-32(БЕЗ АКУМУЛЯТОРА)
2 346 ₴
- В наявності
- Код: 78158
- +380 (73) 606-74-38
Опис Степлер акумуляторний STHOR 78158 (без АКБ та ЗП)
Додаткові характеристики:
|
Тип |
скоби прямокутні (тип 55), цвяхи (тип 47) |
|
Максимальна продуктивність |
30/хв скоб/хв |
|
Напруга |
20 В постійного струму |
|
Тип батареї |
Li-Ion |
|
Довжина скоби |
15-25 мм |
|
Товщина скоби |
0,8 мм |
|
Ширина скоби |
6 мм |
|
Довжина цвяха |
15, 20, 25, 30, 32 мм |
|
Товщина цвяха |
1,2 мм |
|
Ширина цвяха |
2 мм |
|
Клас електроізоляції |
III |
|
Ступінь захисту |
IPX0 |
|
Звуковий тиск |
89,6 ± 3,0 дБ(А) |
|
Акустична потужність |
100,6 ± 3,0 дБ(А) |
|
Вібрація |
8,501 ± 1,5 м/с² |
|
Вага |
2,75 кг |
Міцний степлер для забивання скоб і цвяхів. Ідеально підходить для декоративних, будівельних і ремонтних робіт, наприклад, при виготовленні або монтажі м'яких панелей. За один заряд батареї ємністю 2 Ач можна забити від 500 до 1000 цвяхів залежно від твердості деревини. В інструмент входять найпопулярніші скоби і цвяхи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Довжина скоби | 25 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2.75 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 346 ₴

