
Ножівка по дереву STANLEY "SHARPCUT" : L= 500 мм, 7 зубів/1"
596 ₴
- В наявності
- Код: STHT20367-1
- +380 (73) 606-74-38
Ножівка для дерева 500 мм, 7 зубів/1" STANLEY "SHARPCUT"
- Професійний різальний інструмент за привабливою ціною;
- Індукційно загартовані зуби з 2-гранним заточуванням для швидкого пиляння;
- Ручка з 2 матеріалів для простого та легкого пиляння та більшого комфорту;
- Ручка закріплена на полотні за допомогою ультразвукового зварювання;
- Полотно завтовшки 0.85 мм для зниження вібрації та кращого контролю;
- Розмір зуба 7 TPI;
- Вага 420 г;
- Форма ручки, що дає змогу відкладати кути 45° і 90° для швидкого розмічення перед пилянням.
-
Вже понад 170 років STANLEY розробляє і виробляє інструмент, який допомагає зробити роботу швидшою та зручнішою. Багато з того, що є зараз галузевим стандартом, були розроблені інженерами STANLEY. В активі компанії понад 150 патентів на винаходи.
Інструмент STANLEY працював на всіх відомих світових будівництвах 19-го і 20-го століття. Зараз він є найпопулярнішим у світі брендом ручного інструменту, а компанія забезпечує понад 25% світового споживання, постачаючи інструмент на всі континенти.
З появою електроінструменту у 30-х роках бренд STANLEY, уже тоді відомий у всьому світі, також приєднався до створення нового напряму. З 60-х років електроінструмент STANLEY завойовував ринки Північної й Латинської Америки, а пізніше з'явився в Азії та Європі, де він представлений у найбільших мережах товарів для дому та ремонту.
Вимогливі європейські та американські споживачі високо оцінюють продуктивність, якість виготовлення та надійність електроінструмента під маркою STANLEY. Тепер інструмент STANLEY доступний і в нашій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Кількість зубів на дюйм | 7 шт. |
| Довжина ріжучого полотна | 500 мм |
| Товщина ріжучого полотна | 0.85 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Вага | 0.42 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 596 ₴

