
Детектор прихованих неоднорідних матеріалів S160 STANLEY під гіпсокартоном T= 38 мм, провідн T= 51мм
1 429 ₴
- В наявності
- Код: STHT77588-0
- +380 (73) 606-74-38
ДЕТЕКТОР ПРИХОВАНИХ НЕОДНОРІДНИХ МАТЕРІАЛІВ S160 STANLEY ПІД ГІПСОКАРТОНОМ T= 38 ММ, ПРОВІДН T= 51ММ
Особливості STHT77588-0:
-Плоский корпус, керування однією кнопкою
-Автоматичне калібрування: усуває можливість помилки через неправильне початкове калібрування
- Отвір у корпусі для зручності розмітки
-Зображає центр елементів із дерева на глибині до 38 мм, металу — до 38 мм, електричні дроти під напругою — до 50 мм
- Зручна сигналізація за допомогою світлодіодів
-Слухові звукові сигнали + світлодіодна індикація у разі виявлення дротів зі змінним струмом
Технічні характеристики STHT77588-0:
-Вага, кг 0.23
-Макс. глибина сканування деревини, мм 38
-Макс. глибина сканування провідників, мм 50
-Макс. глибина сканування кольорового металу, мм 38
-Макс. глибина сканування чорного металу, мм 38
-Виявлення деревини є
-Виявлення провідників під напругою є
-Виявлення кольорового металу є
-Виявлення чорного металу є
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Глибина виявлення | |
| Максимальна глибина виявлення | 50 мм |
| Виявлення чорних металів | 38 мм |
| Виявлення кольорових металів | 38 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Загальні | |
| Вага | 230 г |
- Ціна: 1 429 ₴

