
Стіл для майстерні розкладний STANLEY "FatMax" 61 х 37 см
8 622 ₴
- В наявності
- Код: STST83400-1
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний столярний верстат Stanley STST83400-1 — модель із вертикальним затискачем, збільшеною жорсткістю, збільшеною площею робочого столу та збільшеною висотою в робочому положенні двома установками висоти для роботи з великими заготовками.
У складеному стані верстат компактний і зручний для транспортування.
Особливості
- 2 варіанти встановлення висоти
- Регульована робоча поверхня для застосування як лещата або козли
- Передбачені отвори під швидкозатискні струбцини.
- Збільшена площа робочого стола.
- Сталева стійка основа.
- Прогумовані накладки на ніжках.
Характеристики
- Розмір робочого столу: 610 х 370 мм.
- Максимальна ширина столу: 505 мм.
- Висота столу: 595 мм / 775 мм
- Максимально допустиме навантаження на стіл: 250 кг.
- Отвір щелепи лещат: 0-26 см.
- Матеріал стільниці: бук
- Матеріал основи: сталь
- Розміри в складеному вигляді: 82 см x 61 см x 20,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат столярний |
| Тип верстака | Бестумбовий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Висота | 775 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 622 ₴

