
Рівень STANLEY "BASIC I-BEAM" : L= 60 см, 3 капсули
468 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 0-42-074
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень STANLEY BASIC I-BEAM. Довжина: 60 см. Конструкція: I-подібна. Матеріал: алюміній. Кількість капсул: 3. Тип капсул: горизонтальна, вертикальна, похила. Точність: ± 0,5 мм/м. Вага: 0,6 кг. Використання: будівельні роботи, вирівнювання. Стійкий до корозії. Розміри: 60 см x 5 см x 2,5 см. Колір: жовтий, чорний. . Комплектація: рівень,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип рівня | Механічний |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴

